Tutaj jesteś AKTUALNOŚCI Zapraszamy na przedświąteczny Wieczór...

Aktualności

Zapraszamy na przedświąteczny Wieczór Kabaretowy! Kabaret FiFa - RaFa

Zapraszamy na przedświąteczny Wieczór Kabaretowy! Kabaret FiFa - RaFa

15.12.2016
Tym razem biletami wstępu są słodycze, które za pośrednictwem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Borzechowie trafią do rodzin z naszej gminy. 20 grudzień w godzinach 19:00 - 21:00 Remiza OSP Borzechów


Zapraszamy na przedświąteczny Wieczór Kabaretowy!

Tym razem biletami wstępu są słodycze, które za pośrednictwem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Borzechowie trafią do rodzin z naszej gminy.

Wystąpią:

kabaret FiFa - RaFa to bardzo prężnie rozwijający się kabaret młodego pokolenia. Na swoich występach tworzy niepowtarzalny klimat. Zabawa, rozrywka, śmiech - te słowa najlepiej opisują to co dzieje się podczas ich programu.
Laureaci prestiżowych festiwali kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA, Turniej Małych Form Satyrycznych.
W skład wchodzą: Mateusz z Majdanu Skrzynieckiego - założyciel i lider kabaretu oraz Ola z Krężnicy Okrągłej - wisienka na kabaretowym torcie, co nie dopowie to dowygląda.

Kabaret WiR - lubelski kabaret założony w kwietniu 2015 roku. Skład kabaretu to trzech „wulgarnie" przystojnych mężczyzn. Każdy z nich jest zupełnie inna osobowością, co w połączeniu tworzy mieszankę wybuchową!
Ich skecze opierają się na humorze, który porusza tematy społeczno-obyczajowe, dzięki czemu każdy widz może odnaleźć w nich coś dla siebie. Panowie nie stronią też od abstrakcji i lekkiej nutki absurdu, z którym tak często spotykamy się wszyscy na co dzień. W skeczach udowadniają, że do każdego tematu można podejść w pomysłowy i niecodzienny sposób, co bardzo podoba się publiczności.

Magda Kubicka – "jedna z bodajże dziesięciu kobiet w Polsce, które zajmują się stand-up comedy. Magda już teraz wymiata, a rozwija się bardzo szybko. Luźno obstawiam, że w krótkim czasie będzie o niej głośno. Prowadzi własny kabaret (Nomen Omen)." o Magdzie Tomasz Biskup :)

Przy organizacji imprezy wsparcia udzielili:
Pizzeria NA GÓRCE
Urząd Gminy Borzechów
Powrót